by admin

Dziękujemy !!!

Lipiec 22, 2014 w bar pod otrytem by admin

V Koncert „To dla wasz gramy przyjaciele” już za nami. Dzięki ofiarności uczestników naszej imprezy zebraliśmy 2888,50zł na zakup torby medycznej (zestaw medyczny PSP R1 za 6888zł) dla OSP POLANA. Zebraną do „Wrzuty” kwotę przekazaliśmy 20 lipca na ręce strażaków: Kuby Ostrowskiego, Władka Wiercińskiego, Bogdana Borzęckiego i Antka Myślińskiego.
Foto relację z koncertu zaczniemy zamieszczać na tej stronie za kilka dni. Przysyłajcie nam swoje zdjęcia i filmiki. Dzielcie się też osobistymi refleksjami, uwagami i propozycjami.

by admin

Jesteśmy w kalendarzu …

Maj 7, 2014 w bar pod otrytem by admin

Nasz koncert „To dla was gramy przyjaciele” figuruje w kalendarzu imprez urzędu gminy Czarna przewidzianych w roku 2014. Kalendarz Imprez Gminy Czarna.
Cieszymy się, że miejscowe władze na własną rękę promują koncert, który odbędzie się w Polanie już po raz piąty. Szkoda, że jesienią nie udało się nam nawiązać kontaktu w tej sprawie.

by admin

Sezon 2014 rozpoczęty!

Maj 7, 2014 w bar pod otrytem by admin

Na przełomie kwietnia i maja Bar pod Otrytem rozpoczął sezon Anno Domini 2014. W ofercie, jak zwykle: pyszne jedzenie, zimne piwo i bieszczadzkie klimaty.